Výzva hnutí PŘÍSAHA
ministru Pavlu Blažkovi

PODPORUJI VÝZVU!


O co jde

Můžete mi věřit, že jsem toho viděl už hodně. Ale aby ministr SPRAVEDLNOSTI překazil trestní řízení KORUPČNÍ KAUZY a u toho se tvářil, že je všechno v pořádku, tak to je silné kafe i pro mě. A navíc má krytí od premiéra.

Teď už je naprosto jasné, že Blažek si vodí Fialu. Premiéra naší země, který ke všemu mlčí a nedělá nic.

ODSka na čele s Blažkem je v brněnské korupční kauze s byty až po krk. Proto se nedivím, že to chtěli zadusit. Jak sami říkají „chceme zachránit ODS.“ Dneska už víme, že spis z této kauzy dostal Blažek do ruky ještě PŘEDTÍM, než to začala policie prověřovat. S informacemi o plánovaných krocích policie. Všichni aktéři se proto mohli na další kroky policie nachystat, a tím překazit vyšetřování.

Don Pablo je ztělesněním prohnilé ODSky z devadesátek s na ministerské židli nemá co dělat. Přísaha požaduje jeho odstoupení, musí okamžitě skončit jako ministr!

Robert Šlachta
Sledujeme pro vás

A dost! Blažku, odstupte!

A dost! Blažku, odstupte!

Ministr Blažek neudělal pro spravedlnost v naší zemi vůbec nic! Jediné, co se mu daří, je ničení právního státu a pokračování dvojí spravedlnosti. To jsou důvody, kvůli kterým jsem před dvěma lety založil Přísahu. Aby spravedlnost platila pro všechny stejně. 

Don Pablo znovu úřaduje

Don Pablo znovu úřaduje

Ta ODSka věděla, proč si Blažka posadila do křesílka ministra spravedlnosti. V kauze kupčení s městskými byty v Brně asi přihořívá jeho blízké kolegyni primátorce Vaňkové a taky asi i jemu. Blažek si proto vyžádal informace ze živé kauzy přímo od vyšetřovatelů!

Jsme proti novele zákona o státních zastupitelích

Jsme proti novele zákona o státních zastupitelích

Všech milion otazníků a vykřičníků, které jsou a byly kolem Blažka na ministerstvu spravedlnosti, dostalo minulý týden jasnou podobu.  Představil novelu zákona o státních zástupcích, jejíž cílem není nic menšího, než ovládnutí této složky státu. Jak? Čtěte dál! 

Policie provádí razii u spolupracovníků ministra Blažka

Policie provádí razii u spolupracovníků ministra Blažka

ODSka se nikdy nezmění. Manipulace kolem městských bytů v Brně smrděly už strašně dlouho a teď kvůli nim policie zadržela osm lidí. Mezi nimi kámoše ministra spravedlnosti Blažka.