Výzva hnutí PŘÍSAHA
ministru Pavlu Blažkovi

PODPORUJI VÝZVU!


O co jde

Můžete mi věřit, že jsem toho viděl už hodně. Ale aby ministr SPRAVEDLNOSTI překazil trestní řízení KORUPČNÍ KAUZY a u toho se tvářil, že je všechno v pořádku, tak to je silné kafe i pro mě. A navíc má krytí od premiéra.

Teď už je naprosto jasné, že Blažek si vodí Fialu. Premiéra naší země, který ke všemu mlčí a nedělá nic.

ODSka na čele s Blažkem je v brněnské korupční kauze s byty až po krk. Proto se nedivím, že to chtěli zadusit. Jak sami říkají „chceme zachránit ODS.“ Dneska už víme, že spis z této kauzy dostal Blažek do ruky ještě PŘEDTÍM, než to začala policie prověřovat. S informacemi o plánovaných krocích policie. Všichni aktéři se proto mohli na další kroky policie nachystat, a tím překazit vyšetřování.

Don Pablo je ztělesněním prohnilé ODSky z devadesátek s na ministerské židli nemá co dělat. Přísaha požaduje jeho odstoupení, musí okamžitě skončit jako ministr!

Robert Šlachta
Sledujeme pro vás

Utajují majetkové poměry

Utajují majetkové poměry

Klasika! Nic jiného jsem od nich ani nečekal. Fiala se hned v prvním projevu pyšnil, že volí politiku otevřenosti. A pak? Pak všechno zatajili.

Více než třetina lidí nevěří v nezávislé soudy

Více než třetina lidí nevěří v nezávislé soudy

Víc než třetina lidí u nás nevěří v nezávislost soudů a soudců. Vyšlo to teď v průzkumu. Nejvíc se mi libí, jak se k tomu vyjadřují kdejací odborníci, proč to tak je.