Abych sloužil občanům a bránil je před lumpama. Proto jsem šel k policii. A proto teď jdu do politiky. Nestojí za mnou žádný kmotr ani finanční skupina. A tak to bez vaší pomoci nedám.

ROBERT ŠLACHTA

Daruji peníze

Uvědomuji si, v jak složité situaci se mnoho z nás teď nachází. O to víc si vážím vašeho finančního daru. Celý život jsem pracoval pro stát, a proto nejsem žádný milionář. Jenom poctivý chlap z Moravy. Slibuji, že každou jednu korunu doložíme a budete přesně vědět, kde skončí. 

Částka

Nebo zvolte vlastní částku:

Opakování daru

Platební metoda

Daruji jako

Dary odcházejí na transparentní účet hnutí Přísaha Roberta Šlachty

* Tyto údaje jsou povinné, abychom váš dar mohli přijmout v souladu se zákonem a zároveň dodrželi naše zásady transparentního financování.

Transparentní účty hnutí

Zde najdete seznam všech účtů hnutí, tyto účty jsou také nahlášeny Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí. Pro zaslání daru hnutí prosíme vždy využijte formulář nahoře, jedině tak můžeme přijmout dar v souladu se zákonem.

Transparentní účet určený pro příspěvky ze státního rozpočtu, příjmy z darů a jiných bezúplatných plnění, tzv. Zvláštní účet
2701968902 / 2010, vedený u Fio banky

Transparentní účet určený pro volby do PS PČR 2021, tzv. Volební účet, kde uvidíte hrazení nákladů na kampaň. Na tento účet neposílejte žádné dary, účet je ze zákona určený jen pro výdaje.
2201968914 / 2010, vedený u Fio banky

Platby kartou a transparentní účet 

Všechny platby kartou odchází na platební bránu Stripe, z ní poté chodí najednou na transparentní účet, ovšem jako celek najednou, ne po jednotlivých částkách, označené jsou jako STRIPE TECHNOLOGY. Proto jména jednotlivých dárců, kteří zaplatili platební kartou, zveřejníme tady na webu zvlášť.

Spolek NAPŘÍMO

Před oficiálním zaregistrováním hnutí Přísaha jste mohli posílat dary na transparentní účet  Spolku NAPŘÍMO. Na tento účet už prosíme žádné dary NEPOSÍLEJTE. Odkaz na transparentní účet slouží jen k archivním účelům.  

Platby kartou a transparentní účet Spolku NAPŘÍMO

Všechny platby kartou odcházely na platební bránu Stripe, z ní poté chodí najednou na transparentní účet, ovšem jako celek najednou, ne po jednotlivých částkách, označené jsou jako STRIPE TECHNOLOGY. Proto jména jednotlivých dárců, kteří zaplatili platební kartou, zveřejňujeme tady na webu zvlášť.