Jel Hlubuček v covidových zakázkách?

Že by si Hlubuček nechal ujít takovou příležitost, jakou byly covidové zakázky, to se mi nechtělo věřit. Vypadá to, že jsem měl pravdu.

Covidové zakázky smrděly. Na kilometry daleko a viděli jsme to my všichni. Jenom politici se pořád tváří, že je to pohoda. Miliony a miliardy tehdy končily vůbec nevíme kde. A dneska se postupně ukazuje, že část z nich mohla končit u Redla v kapse.

První linka se týká přímo firmy GHC Genetics. Spolumajitelem téhle firmy je Viktor Furman, který je otcem Redlovo snoubenky. A jak už dneska víme, Redl byl v podstatě šéf Hlubučka.

Firma GHC Genetics během covidu od Prahy získala několik super výhodných míst na covidové testovaní. Samozřejmě bez výběrového řízení. Byli na Václaváku, Letišti, Vítězném náměstí, u Džbánu. Prostě všude tam, kde je hodně lidí.

Finální cenovka za testování? 188,7 milionů korun pro GHC Genetics jenom od Všeobecné zdravotní pojišťovny!

Kdo jiný samozřejmě mohl oznamovat nová testovací místa pro svoje kámoše než Hlubuček. A aby toho nebylo málo, tak jim Praha taky přiklepla mimořádnou dotaci. Tu dostali jenom oni. Náhodička, že?

Druhá linka se týká Pavla Dovhomilji. Ten je společně s Hlubučkem a Redlem obviněn v kauze Dozimetr. Jeho firma pro změnu dostávala zakázky z dopravního podniku. A za sedm milionů korun to byla smlouva na dodávku… Neuvěříte, že? RESPIRÁTORŮ! Ano, přesně tak, další covidová zlodějina.

Říkal jsem to pořád a řeknu to znova. Covidové zakázky byly privatizace číslo dva. A čím dále, tím víc se ukazuje, jak moc v tom byly namočené všechny poltické strany! Přesně proto to nechtějí prošetřit, protože vědí, že nitky jdou až přímo k nim!

Robert Šlachta