Fialova vláda důvěru Přísahy nemá

Vláda dostala důvěru. Nic nečekaného, všichni jsme věděli, že to tak dopadne. Ani celodenní divadlo ve sněmovně to nezměnilo.

Co nová vláda říkala? Že vyřeší covidovou, energetickou a bytovou krizi.

Co jsme místo toho dostali? Programové prohlášení, které říká, že bude rozdávat, ale neříká odkud na to vezme. Slib, že budou šetřit na státu, a ne na lidech, přičemž začali škrtáním platů pro státní zaměstnance.

Na co nezapomněli, je přidat si 74 nových úředníků na vládě. Teplá místečka pro politické náměstky na ministerstvech. Pracovní karanténu, největší blbost téhle vlády, kterou nikdo nechápe, a proto ani nebude respektovat. Poslance, který na osm měsíců odlétá do Ameriky. Podezřelé financování STANu přes kyperské a lucemburské firmy. A taky přes člověka, který je trestně stíhaný.

Znovuzavedení DPH na energie. Zrušení proti-inflačních dluhopisů. Nátlakové schůzky na policejního prezidenta. Tajné schůzky na Hradě. Kalousek míří do VZP. Náměstek, který sedí na ministerstvu obrany, ze kterého jeho firma dostala zakázky a dotace. Zdražení dálničních známek a zrušení slev na jízdné.

Mám pokračovat dál, nebo už toho máte dost stejně jako já?