Bude se nám nakonec Redl všem smát do ksichtu? Znovu?!

Redl je typický příklad toho, jak si to někdo „umí zařídit“. Už dávno měl sedět ve vězení za svoje loupení s Krejčířem. Ale nesedí. Proč? Přesně proto, že si to zařídil. Vybavil si „papíry na hlavu“ a díky tomu ho zbavili svéprávnosti. Za malé nepříjemnosti typu, že nemůže sám řídit auto, se díky tomu vyhnul vězení a mohl vesele krást dál.

Ale jasně, učil se od nejlepších. Máme tady Romana Janouška a jeho vážnou nemoc, se kterou lyžoval v Alpách a proháněl se na kole kolem Prahy.

Dále Jiřího Syrovátku, kámoše od Františka Mrázka, který měl být taky ,,smrtelně nemocný“, a proto mu soudce odpustil trest. A pak se „zázračně“ uzdravil. Asi mu pomohlo cestování na francouzskou riviéru, lyžování v Dolomitech, hraní golfu a užívání si na vodním skútru v Miami. Na to všechno měl během léčení svého beznadějného stavu čas.

A nesmíme zapomenout ani na kauzu Baláka, kterému Zeman udělil milost, jako poděkování za to, že nezačal „zpívat“ a neřekl, kde ve skutečnost končily peníze z jeho zmanipulovaných zakázek.

Dokud v Česku konečně nezačne platit skutečná spravedlnost a dokud si ji tihle hajzlové budou kupovat, do té doby tady budou rozkrádat co nebude přikované k zemi. Protože vědí, že na konci dne si to stejně všechno vybaví a v base neskončí.

Právě proto jsem založil Přísahu, aby tady konečně byl stejný metr na všechny.